KONST / Litografier / Litografier 9412111
nr 941 2111
Vladimir Galatsky
(1929-2011), Sverige
Litografier, 3 st, Vladimir Galatsky, 120-upplaga, signerad, bladets mått: 62x45
Kondition: oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:12:29
16/2 17:49:54
Vladimir Galatsky
Läs mer om Vladimir Galatsky